Nové produkty

Zľavnené produkty

Najpredávanješie produkty

Freycoo sa zameriava na výrobu detskej obuvi od roku 1996. Ponúka veľké množstvo modelov, z ktorých niektoré sú vhodné už od úplne prvých krokov iné pre deti čo už dlhšie samostatne chodia. Jedným z hlavných kritérií, ktorým sa riadia pri výrobe obuvi je pohodlnosť. Detské chodidlá sú krehké a náchylné k rôznym deformáciám, pokiaľ sú obúvané do nevhodných topánok. Freycoo preto vyrába flexibilnú obuv so širokou špičkou, v ktorej chodidlá a hlave prsty nie sú stláčané a vďaka ohybnosti podrážky a mäkkej vložke sú veľmi pohodlné. Pri výrobe sa používa kvalitná koža, ktorá je používaná ako na zvršok tak aj na stielku – s výnimkou zimnej obuvi. 

Ponúkame Vám detskú obuv v troch sériách: 

Séria BABY

Mäkké kožené topánočky vyrobené pre prvé krôčky alebo ako ochrana pred chladom pre najmenších. Vhodné pre deti veku cca. 6 až 24mesiacov. Topánky majú trojvrstvovú koženú podrážku. Skladá sa z vonkajšej koženej vrstvy, vnútornej koženej vložky a medzi týmito dvoma vrstvami je všitá penová vložka. Na podrážke sú našité gumené protišmykové podložky. Vrchný materiál je vždy kvalitná koža. Topánky sú úplne flexibilné a hodia sa na bežné nosenie na vonka aj do vnútorných priestorov. Vďaka mäkkej podrážke sa nožičkám úplne prispôsobia a umožňujú chodidlám prirodzene sa vyvíjať - ako pri chôdzi naboso. Majú širokú špičku, ktorá poskytuje priestor na prsty, ktoré sa nedeformujú ako sa to bežne stáva v úzkych topánočkách. Sú extra ľahké - jedna topánočka váži len cca. 50gramov. Vďaka širšiemu strihu výborne sadnú aj bacuľatým nožičkám a aj nôžkam s vysokým nartom.  

Séria SQUEAKY

Sú určené pre deti veku 1-3 roky, ktoré už samostatne chodia. Vyrábajú sa vo veľkostiach 20 až 26. Topánočky sú veľmi pohodlné, ľahké a podrážka je flexibillná. Topánočky podporujú správny vývoj chodidla a nožičky sa môžu vďaka ohybnej podrážke prirodzene posilňovať. Predná časť topánky je dostatočne priestranná a je v nej dosť miesta na detské prstíky, ktoré sa môžu aktívne pohybovať a nie sú stláčané. Gumené podrážky sú vybavené "pískadlom", ktoré je možné jednoducho vymeniť za priložené zátky, ktoré pískanie znemožnia. Pískanie sa deťom veľmi páči a povzbudzuje ich k chôdzi. Obuv je vždy kožená, vhodná aj do vlhkejšieho prostredia, kvalitne spracovaná a v ponuke v krásnych a moderných dizajnoch. 

Séria FLEX

Sú určené pre deti veku 1-4 roky, ktoré už samostatne chodia. Majú flexibilnú gumenú podrážku a sú veľmi pohodlné. Vyrábajú sa vo veľkostiach 21 až 26, niektoré modely až do veľkosti 28. Oproti sérii squeaky nepískajú a podrážka je mierne robustnejšia, stále ale veľmi flexibilná. Vonkajší materiál je kvalitná koža, podšívka tiež kožená - s výnimkou zimných modelov. Veríme, že obuv Freycoo si Vás získa hlavne vďaka svojej kvalite tak, ako si získala aj nás.