Nové produkty

Zľavnené produkty

Najpredávanješie produkty

Tovar nakúpený v našom eshope máte právo vrátiť do 14-tich dní od jeho prevzatia bez udania dôvodu, čiže máte právo odstúpiť od zmluvy, ktorú Vy ako spotrebiteľ potvrdením objednávky s predávajúcim uzatvárate.

 

Znamená to, že tovar nepoužitý, len vyskúšaný s pôvodným balením vrátite na našu adresu :

Footstep s.r.o.

Družstevná 377/1

98511 Halič

 

Vrátenie tovaru :  

Tovar vhodne zabalíte, priložíte k nemu vyplnený formulár (oznámenie o odstúpení od zmluvy) a zašlete Slovenskou poštou alebo Vami zvoleným prepravcom. Náklady na vrátenie tovaru znáša spotrebiteľ. Formulár môžete vyplnený zaslať aj emailom (formulár nie je podmienkou, môžete jednoducho napísať, že odstupujete od zmluvy za tovar).

My Vám do 14-tich dní od doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy vrátime všetky platby, ktoré sme od Vás na základe zmluvy prijali, vrátane nákladov za dopravu (len vo výške najlacnejšieho bežného spôsobu doručenia, ktorý ponúkame a len v prípade, že sa vracia všetok tovar, nie len niektorá položka).

 

Výmena tovaru : 

Tovar vhodne zabalíte, pripojíte k nemu lístok, kde uvediete, že sa jedná o výmenu a špecifikujete za aký tovar sa vymieňa a v akej veľkosti (prosím overte si skladovú dostupnosť v eshope). Do balíčka priložte aj faktúru. Zároveň nám na email oznámte, že budete tovar vymieňať a špecifikujte za čo sa bude vymieňať, aby sme ho rezervovali. Keď tovar príde, obratom zašleme vymenený tovar a poprípade vystavíme faktúru/dobrobis na dorovnanie cenového rozdielu (ak ste si vybrali tovar v inej hodnote). 

 

V prípade reklamácií postupujeme v rámci zákona ako je uvedené v obchodných podmienkach a reklamačnom poriadku. Záručná doba trvá 24 mesiacov. V prípade reklamácie nás kontaktujte a my Vám poskytneme informácie o ďalšom postupe. Snažíme sa vybaviť všetky reklamácie v čo najkratšom čase. K reklamácii tovaru môžete použiť reklamačný formulár.

 

V prípade otázok nás kontaktujte telefonicky 0907644159 (v pracovné dni od 9.00 do 17.00) alebo kedykoľvek na email : freycoo.sk@gmail.com