Nové produkty

Zľavnené produkty

Najpredávanješie produkty

TOPÁNKY FREYCOO

Freycoo - Topánočky s mäkkou koženou alebo pružnou gumenou podošvou pre deti. Vynikajúce prvé topánočky určené na nosenie po vonku. Dieťatko v takýchto topánočkách nožičky prirodzene posilňuje. Navyše sú veľmi krásne a kvalitné.

TOPÁNKY FREYCOO  žiaden produkt

Podkategórie

 • BABY - s koženou...

  Topánočky Freycoo s koženou protišmykovou podrážkou. Sú určené pre deti, ktoré sa práve učia chodiť. Topánočky sú mäkké, pohodlné a nožičky nijako neobmedzujú. Svaly nôh sa vďaka mäkkej podrážke môžu prirodzene posilňovať. 

  Topánočky sa vyrábajú v troch alebo v piatich veľkostiach (záleží od modelu)

 • BABY - s gumenou...

  Freycoo Baby s gumenou podrážkou sú veľmi vydarené barefoot topánočky určené na prvé kroky. Obuv je extrémne ľahká, veľmi mäkká a má ideálny tvar špičky, ktorý sa pri prstoch nezužuje. Vonkajší materiál topánočiek je pravá koža.

 • SQUEAKY - s gumenou...

  Pískacie topánočky Freycoo s gumenou flexibilnou podrážkou. Podrážka veľmi dobre tlmí nárazy, topánočky majú širokú špičku a preto je v nich dostatok miesta pre detské prstíky. Ak chce dieťatko topánočkou zapískať musí správne našľapiť na chodidlo (z päty na špičku) a chôdza v pískacích topánkach navyše deti veľmi baví. Pískanie sa dá jednoducho znemožniť malým priloženým štoplíkom.

  Topánky Freycoo Squeaky sa vyrábajú v týchto veľkostiach (uvádzame vnútorné dĺžky a šírky):

   

  20=12,5cm  5,8cm

  21=13,1cm  6,0cm

  22=13,7cm  6,1cm

  23=14,3cm  6,2cm

  24=14,9cm  6,4cm

  25=15,5cm  6,6cm

  26=16,1cm  6,8cm

 • FLEX - s gumenou...

  Detské topánky Freycoo s flexibilnou gumenou podrážkou. Majú správne tvarovanú okrúhlu špičku a zapínanie na suchý zips. Topánky sú kožené a majú krásny a moderný dizajn.